اخباراخبار عمومی

شورای علمی جامعه اندیشکده ها تشکیل می شود

شورای علمی جامعه اندیشکده ها با حضور اندیشه ورزان واجد شرایط در حال شکل گیری است

سایت جامعه اندیشکده‌ های ایران مرجع محتوایی پژوهش‌ ها و‌ اقدامات انجام شده توسط اندیشکده‌ ها است. محتواهای این سایت به صورت فصلی در قالب مجله جامعه اندیشکده‌ های ایران انتشار می‌یابد و برترین مطالب هر فصلنامه نیز در رویداد «با اندیشه‌ ورزان» ارائه می‌گردد.

پیرو فراخوانی که ماه گذشته برای تشکیل شورای علمی جامعه اندیشکده ها در سایت جامعه اندیشکده های ایران اعلام شد، تعدادی از عزیزان فعال در اندیشکده ها برای عضویت در شورای علمی اعلام آمادگی نمودند و رزومه های خود را ارسال کردند. بر همین مبنا هسته اولیه این شورا تشکیل شد و اکنون سازوکارهای مربوط به شورای علمی جامعه اندیشکده ها در حال شکل‌ گیری است.

اندیشه‌ ورزانی که علاقه‌مند به عضویت در شورای علمی جامعه اندیشکده ها هستند می‌توانند رزومه خود را از طریق آدرس ایمیل info@iranthinktanks.com و یا شماره ۰۹۱۰۲۱۱۸۰۵۳ در پیام رسان‌ های بله و تلگرام ارسال نمایند. از این افراد درخواست می‌گردد در صورت امکان، لطفا محتوای کوتاه یا تفصیلی دو پروژه‌‌ای که در اندیشکده (‌ها) اجرا کرده‌اند و در آن به عنوان مدیر و مسئول اصلی فعالیت نموده‌اند را نیز ارسال نمایند.

برچسب ها

اخبار

اخبار و رویدادهای اندیشکده‌های ایران را در این سایت دنبال کنید. مشاهده سایر اخبار

آخرین اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن