اخباراخبار آموزش

موضوعات اجتماعی را مدلسازی و شبیه سازی کنید

چهارمین رویداد ملی پیچ خط مشی، دوره مدلسازی و شبیه سازی موضوعات اجتماعی را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه خبر جامعه اندیشکده های ایران؛ دوره آموزشی «مدلسازی و شبیه سازی موضوعات اجتماعی» به همت رویداد ملی پیچ خط مشی ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود. این دوره با تدریس دکتر محمدرضا باقرزاد، دکترای ریاضی از دانشگاه چونگنام کره جنوبی، و با همکاری انجمن علمی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد.

گفتنی است چهارمین رویداد پیچ خط‌ مشی ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه برگزار می‌شود. «ایجاد سازوکارهای جلب مشارکت بنیادین عموم مردم و نخبگان در حوزه‌های اجتماعی»، «برقراری ارتباط نهادینه میان خط‌مشی‌پژوهان و خط‌مشی‌گذاران حوزه‌های اجتماعی»، «ارائه خط‌ مشی‌های اجتماعی خارج از بوروکراسی»، «ارتقاء حس تعلق مردم به خط‌مشی‌های پیشنهادی»، «جلب مشارکت گروه‌های مختلف و به‌حاشیه‌ رفته در خط‌ مشی‌گذاری»، «اجتناب از خطای نوع سوم»، «شناسایی و حمایت از فعالان و دغدغه‌مندان حوزه کارآفرینی عمومی و اجتماعی»، «ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در حوزه‌های اجتماعی»، «شناسایی و غربالگری ایده‌های جدید در حوزه‌های اجتماعی»، «توان‌بخشی به جوانان تحصیل‌ کرده در تبدیل ایده به عمل در راستای کاهش آسیب های اجتماعی» از اهداف برگزاری این رویداد است.

پیچ خط‌ مشی، یک رویداد جمع‌ سپاری برای حل مسائل عمومی کشور است که به همت بنیاد احسان (ستاد اجرایی فرمان امام ره) برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام با تخفیف ۴۰ درصدی تا پایان روز جمعه ۲ اسفند اعلام شده است.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

زمان: ۱۵ اسفند ۹۸، ساعت ۹ تا ۱۷

مکان: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت، دانشکده مهندسی پیشرفت.

برچسب ها

اخبار

اخبار و رویدادهای اندیشکده‌های ایران را در این سایت دنبال کنید. مشاهده سایر اخبار

آخرین اخبار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن