اخباراخبار حکمرانی

برنامه کشاکش منافع؛ بررسی مصادیق تعارض منافع

مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه در قسمت نخست برنامه کشاکش منافع، منافع گروه های مختلف حوزه ساخت و ساز مسکن را در نسبت با هم بررسی کرده است.

به گزارش گروه خبر جامعه اندیشکده ها؛ مرکز توانمند سازی حاکمیت و جامعه در ادامه تولیدات خود در خصوص تعارض منافع، برنامه کشاکش منافع را جهت بررسی تعارض منافع در بخش های متعدد سیاستگذاری و تصمیم گیری کشور تولید می‌کند. هدف از تولید این برنامه شناسایی، ریشه یابی و معرفی موقعیت های تعارض منافع در حوزه های مختلف، گفتمان سازی مدیریت تعارض منافع و گسترش و تعمیق گفت و گو درباره تعارض منافع بین متخصصان هر حوزه و به دنبال آن بهبود سیاستگذاری ذکر شده است.

این برنامه که قرار است شنبه هر هفته از طریق شبکه‌های اجتماعی مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه و ایرنا۲۴ منتشر شود، به تعارض منافع در حوزه های نظام سلامت، نظام بانکی، آموزش و پرورش، صنعت خودرو و غیره می‌پردازد. در قسمت نخست این برنامه، کشمکش میان «وزارت مسکن، راه و شهرسازی»، «شهرداری تهران» و «سازمان نظام مهندسی» با حضور عباس آخوندی، وزیر اسبق مسکن، راه و شهرسازی و نادر شکوفی، عضو هیئت مدیره جامعه مهندسان مشاور بررسی شده است.

برای تماشای این برنامه اینجا کلیک کنید.

برچسب ها

اخبار

اخبار و رویدادهای اندیشکده‌های ایران را در این صفحه دنبال کنید. مشاهده سایر اخبار

آخرین اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن